Apie Mus

Sveiki atvykę į Čili šeimą!

 

Su Čili Pizza restoranais užaugo kelios kartos. Pirmieji mūsų klientai jau tapo seneliais ir ateina į Čili vaikų popietes su savo anūkais. Dabartiniai trisdešimtmečiai su savo tėvais mūsų restoranuose švęsdavo rugsėjo 1-ąsias, o studijų metais su bendrakursiais užsisėdėdavo iki pat uždarymo. Čili matė daugybę pirmųjų pasimatymų, girdėjo ir meilės prisipažinimų, ir dalykiškų pokalbių. O širdyje juk niekada nebūna per mažai vietos, todėl džiaugiamės kiekvienu nauju mūsų šeimos nariu. Eidami pro šalį su savo augintiniu būtinai užsukite! Kokia gi šeima be keturkojų draugų keliamo šurmulio? Kas jau kas, o jie tikri moka džiaugtis gyvenimu ir tuo mielai dalijasi. Užtat ir Čili jiems atsilygina meile: sudarėme specialų meniu, pasirūpinome dubenėliais su vandeniu ir netgi dovanomis – kiekvienas gaus nemokamą sauso maisto mėginėlį. 

 

Mums visai nesvarbu, ar užsukote tik pasmalsauti, kaip atsinaujinome, ar atsigerti vandens, bet 

jei nuspręsite pasėdėti ilgiau, maistu nenusivilsite. Jūsų laukiame su legendiniais, jau visų pamėgtais patiekalais, kurie tapo KLASIKA ir mūsų puikiosiomis naujienomis, tokiomis kaip burgeriai, Mac&Cheese ir Romos stiliaus picos, kurias atpažinsite iš neįprastos formos ir įsiminsite dėl išskirtinai traškaus pado. Stebinti naujais skoniais mums niekada neatsibosta, tad jei buvote vakar, užsukite ir rytoj. 

 

Kepdami picas nenaudojame pigių sūrio pakaitalų, o tik mocarelos sūrį. Glaudžiai bendradarbiaujame su Lietuvos ūkininkais, todėl mūsų patiekalai pagaminti tik iš šviežių ir aukščiausios kokybės produktų. Nebijokite, kad bus per brangu. Vietoj to, kad didintume kainas, mes didinime porcijas.

 

Norime būti pirmi. VISADA. Kai 1992 m. Vilniuje atsidarė pirmoji Čili picerija, prie jos stovėdavo ilgos eilės norinčiųjų patekti vidun. Dabar mums rūpi, kad jums būtų kuo patogiau, todėl mūsų padavėjai atneš užsakytą maistą net tiesiai į jūsų automobilį DRIVE IN stotelėse, ir pažadame, kad laukti tikrai nereikės ilgai. 

 

Būsime labai laimingi, jei jūs ne tik užsuksite į Čili restoranus, bet pasikviesite mus į svečius prie savo stalo. Jūsų patogumui sukūrėme maisto užsakymo ir atvežimo sistemą. Užsisakę maistą mūsų naujoje sistemoje, valgyti sėsite greičiau, nei tai padarytumėte, gamindami patys. Šiuo metu ji veikia Vilniuje, bet tai -- tik pradžia! 

Iki susitikimo ne tik Čili restoranuose, bet ir Jūsų namuose!  

P. S. Jei kas, parašyk mums - jonas@cili.lt arba goda@cili.lt!